Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 46 (1175) Data wydania: 18.11.14
Czytaj e-gazetę

Na kogo Pan/Pani głosował/a?

Sonda wyborcza

Jan Bogdan

W wyborach na prezydenta zagłosowałem na Annę Ronin. Do rady miasta postawiłem na Dorotę Gorgosh, a do

rady powiatu na listę SLD. W sejmiku województwa śląskiego poparłem Tomasza Rzytkiego.

Ewa Rosikoń

Oddałam swój głos na obecnego prezydenta Raciborza Mirosława Lenka. W wyborach do rady miasta i powiatu też postawiłam na jego ludzi:

Artura Jarosza i Małgorzatę Szczygielską. Jeśli chodzi o sejmik śląski to poparłam Ewę Lewandowską, która jest z Raciborza.

Zuzia Gromotka

Na liście prezydenckiej oddałam głos na Mirosława Lenka, do rady miasta na Michała Wosia, do powiatu na Piotra Olendra, do Sejmiku nie pamiętam nazwiska, ale na listę PO.

Michał Panicz

Zagłosowałem na Annę Ronin na prezydenta, na radnego miasta oddałem głos na Zbigniewa Wieczorka. Moim kandydatem do powiatu jest Dawid Wacławczyk, zaś do Sejmiku oddałem głos na listę nr 4.

Ryszard i Janina Mularczykowie

Oddaliśmy głosy na blok pana Wacławczyka – jego na prezydenta, Weronikę Piasecką do rady miasta i Tomasza Kusego do sejmiku.

Stanisława Kotwicka

Głosowałam na panią Ronin, Leszka Szczasnego i na PO w radzie powiatu oraz Ewę Lewandowską do sejmiku.

Piotr Żurawik z Marysią

Poparłem pana Lenka. Do rady powiatu wybrałem pana Magdzińskiego, a do miejskiej – Kuśnierza. W sejmiku widziałbym Ewę Lewandowską.

Andrzej i Agata Myszakowscy z Emilią

Chcemy by prezydentem był Dawid Wacławczyk. Zagłosowaliśmy na Artura Wierzbickiego do rady powiatu, panią Lenartowicz do sejmiku i Weronikę Piasecką do rady miasta.

Alicja Lechowicz

Zagłosowałam na Annę Ronin w wyborach prezydenckich i do rady miasta. W powiecie poparłam Artura Wierzbickiego, a do sejmiku wybrałam Michała Suskiego.