Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 23 (332) Data wydania: 06.06.06

Fotonowinki

Nazywam się Kosma Kolarczyk. Świat przywitał mnie 23 maja o godzinie 20:00. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3510 g i miałem 58 cm długości. Jestem pierwszym dzieckiem Katarzyny i Bartosza z Wodzisławia. Witam! Mam na imię Filip. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 1 czerwca o godzinie 21:50. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3380 g, a długość 52 cm. Jestem synkiem Bożeny i Krzysztofa Janiszewskich z Rybnika. Dzień dobry! Nazywam się Julia Gatnar. Urodziłam się 31 maja o godzinie 23:10. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3450 g i miałam 56 cm długości. Jestem pierwszą pociechą Moniki i Aleksandra z Rydułtów. Witajcie! Nazywam się Kamil Cieśla. Moja mama ucałowała mnie po raz pierwszy 1 czerwca o godzinie 20:40. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3240 g i miałem 52 cm długości. Jestem pierwszym synkiem Marzeny i Jarosława z Wodzisławia. Witajcie! Mam na imię Karolina. Urodziłam się 1 czerwca o godzinie 4:35. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3100 g i miałam 54 cm długości. Jestem córeczką Joanny i Krzysztofa Chryczyków z Pietrowic Wielkich. Dzień dobry! Nazywam się Magdalena Sowa. Urodziłam się 1 czerwca o godzinie 22:50. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3780 g i miałam 55 cm długości. Jestem drugą pociechą Iwony i Lecha z Turzy Śląskiej. Pozdrawiam mojego brata Rafałka. Witajcie! Mam na imię Maksymilian. Urodziłem się 2 czerwca o godzinie 0:35. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 2600 g i miałem 56 cm długości. Jestem pierwszym synkiem Małgorzaty i Mariana Świerczków z Rzuchowa. Cześć! Ta urocza dziewczynka na zdjęciu to ja. Rodzice jeszcze nie zdecydowali jakie imię będę nosiła. Świat przywitał mnie 1 czerwca o godzinie 3:50. Ważyłam wtedy 3330 g i miałam 54 cm wzrostu. Jestem córeczką Zdzisławy i Tomasza Mików z Marklowic. Pozdrawiam moje starsze rodzeństwo - brata Mateusza i siostrę Michalinę. Witajcie! Nazywam się Mikołaj Karwot. Moja mama ucałowała mnie po raz pierwszy 1 czerwca o godzinie 3:35. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3330 g i miałem 58 cm długości. Jestem pierwszym synkiem Kamili i Rafała z Gorzyc. Mam na imię Patryk. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 31 maja o godzinie 14:30. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3650 g i miałem 56 cm długości. Jestem synkiem Moniki i Adriana Makulików z Pszowa. Witajcie! Ta mała dziewczynka na zdjęciu to ja. Niestety rodzice wciąż nie umieją się zdecydować jak będę miała na imię. Urodziłam się w samo południe 20 maja. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 2880 g i miałam 50 cm długości. Jestem córeczką Katarzyny i Cezarego Śleszyńskich z Jastrzębia. Witam! Nazywam się Wiktoria Witkowska. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 23 maja o godzinie 19:15. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 2400 g, a długość 49 cm. Jestem córeczką Marii i Mariusza z Raciborza. Te trzy piękne dziewczyny to my – Emilka, Julia i nasza mama Iza. Emilka przyszła na świat o godzinie 13:32. Ważyła wtedy 2040 g i miała 51 cm długości. Ja jestem od niej młodsza zaledwie o 3 minuty, a po urodzeniu ważyłam 1970 g i miałam 49 cm wzrostu. Przesyłamy buziaki naszemu tacie Kazimierzowi. Jesteśmy nowymi mieszkankami Marklowic. Dzień dobry! Nazywam się Kacper Paszko. Przyszedłem na świat 23 maja o godzinie 18:13. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3200 g i miałem 58 cm długości. Jestem pierwszym dzieckiem Joanny i Łukasza z Marklowic. Dzień dobry! To ja Kacperek Zientek w ramionach mojej mamusi Katarzyny. Urodziłem się 28 maja o godzinie 17:10. Ważyłem wtedy 3300 g i miałem 53 cm długości. Już niedługo razem z tatą Marcinem wrócimy do naszego domu w Zwonowicach. Witajcie! Ta malutka dziewczynka na zdjęciu to ja – Karolina. Świat przywitał mnie 24 maja o godzinie 6:25. Zaraz po urodzeniu ważyłam 3550 g i miałam 56 cm długości. Jestem drugą córką Justyny i Sławomira Lazarów z Rogowa. Przesyłam buziaki mojej siostrze Juliannie. Cześć! Ten mały przystojniak na zdjęciu to ja - Karol i moja ukochana mamusia Aurelia. Urodziłem się 23 maja o godzinie 12:15. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3550 g i miałem 53 cm długości. Już niedługo mój tata Wojtek zabierze nas do domu do Rybnika, gdzie czeka na mnie moja siostrzyczka Weronika. Dzień dobry! Ten śliczny mały chłopczyk to ja – Łukasz. Urodziłem się 23 maja o godzinie 20:20. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 4400 g i miałem 58 cm długości. Jestem drugą pociechą Izabeli i Mirosława Pielczyków z Nędzy. Przesyłam buziaki mojej siostrze Natalii. Te dwie śliczne dziewczyny to ja Kinga Lechocka i moja mama Agnieszka. Przyszłam na świat 29 maja o godzinie 5:00. Ważyłam wtedy 3000 g i miałam 54 cm długości. W domu w Pszowie czeka na nas mój tatuś Sławomir. Dzień dobry! Nazywam się Kamil Świerczek. Przyszedłem na świat 26 maja o godzinie 9:30. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3930 g i miałem 59 cm długości. Jestem drugim dzieckiem Katarzyny i Bogdana z Bluszczowa. Pozdrawiam moją siostrzyczkę Julię. Witajcie! Ten mały chłopczyk to ja Patryk Ruśniok i moja mamusia Katarzyna. Urodziłem się 29 maja o godzinie 16:45. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 2910 g i miałem 54 cm wzrostu. Przesyłam buziaki mojemu tacie Piotrowi. Cała rodzinką mieszkamy w Gorzyczkach. Dzień dobry, to ja Kubuś, moja ciocia Iwonka i wujek Tomek. Urodziłem się 25 maja o godzinie 10:50. Ważyłem wtedy 4100 g i miałem 60 cm długości. Jestem synkiem Agaty i Marcina Czaplaków z Radlina. Witajcie! Ta malutka istotka na zdjęciu to ja – Natalia Rędzia. Świat przywitał mnie 26 maja o godzinie 8:55. Zaraz po urodzeniu ważyłam 3150 g i miałam 53 cm długości. Jestem drugą córką Patrycji i Sławomira z Łazisk. Przesyłam buziaki mojej siostrze Angelice. Dzień dobry! Ten śliczny mały chłopczyk to ja – Bartosz Knesz. Urodziłem się 26 maja o godzinie 8:03. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 2750 g i miałem 52 cm długości. Jestem drugą pociechą Natalii i Krzysztofa z Niewiadomia. Przesyłam buziaki mojej siostrze Magdzie.