Tak wygląda praca na produkcji w firmie Eko-Okna [FILM]
Po linii produkcyjnej oprowadza Mateusz Kłosek, właściciel Eko-Okien.
Jak wygląda praca przy linii produkcyjnej w EKO-OKNACH, jednej z największych fabryk produkujących stolarkę okienną i drzwiową w Europie? – o tym można przekonać się oglądając film, zrealizowany na terenie zakładu w Kornicach. Narratorem a zarazem przewodnikiem jest tu sam prezes firmy, Mateusz Kłosek, który tym samym zachęca do pracy w EKO-OKNACH.
Obecnie firma EKO-OKNA zatrudnia 2,6 tys. osób, z czego 60 proc. to pracownicy produkcyjni. Spółka rok rocznie notuje ponad 30 proc. wzrosty sprzedażowe, co pozwala jej na stały rozwój oraz inwestycje w nowe moce wytwórcze. Tylko w tym roku zakupiono i uruchomiono kolejne linie produkcyjne i w związku z tym przedsiębiorstwo poszukuje osób do ich obsługi.
Zatrudnienie znajdą tu m.in.: osoby do cięcia profili, zgrzewania ram, szklenia, przygotowania słupków, mechatronicy, kontrolerzy jakości, mechanicy, automatycy czy elektrycy z umiejętnościami obsługi maszyn CNC. Proces całej produkcji jest różnorodny. Etapy są mniej lub bardziej skomplikowane, ale obowiązków jest tak wiele, że w najbliższym czasie firma planuje utworzyć 750 nowych miejsc pracy na produkcji. W sumie nawet 900 osób może znaleźć stałe zatrudnienie w kornickiej Spółce. Oprócz stanowisk produkcyjnych, firma oferuje także 100 miejsc pracy w działach obsługi klienta zagranicznego i 50 etatów dla kierowców ciężarówek z kat. C+E.
CV można przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@ekookna.pl. Więcej informacji dostępnych jest pod numerami telefonu 786 864 292 (praca na produkcji).
źródło: Eko-Okna
Kiedy widzę że na wielu stanowiskach produkcyjnych podstawowym obowiązkiem jest dokonywanie pomiarów przed włożeniem do maszyny albo aby wykonać następną operacje to mam wrażenie że to wszystko nie jest produkcją bo maszyny jeśli takie mają nie potrafią zmieścić się w normach automatyzacji i są byle jakiej jakości. Każde stanowisko musi dostać produkt najwyższej jakości a nie bubel aby była jakość od początku do końca a pracownik nię się skupi jedynie na podstawowych czynnościach jak skręcenie i to maszyną a nie ręcznie. To samo dotyczy zgrzewaczy bo jeśli tak to wygląda to mozna i na dwa żelazka do prasowania zgrzewać.
filmik najlepszy dziennie okolo 80do160 okien zapomniol powiedziec ze to na zmiana a czamu nie pokozali linia nr 10?? a 2 pokozali co sa male okna nie radza tam isc
~ByłyPracownik sie obodzil !
Tak wygląda praca w spowolnionym tempie. Pokażcie jak to na co dzień wygląda.
Dokladnie, szczegolnie na pakowaniu, okna po 160-180 kg we dwóch
Prawda niech pokażą wskażniki TPM i normy produkcyjne na zmianę oraz na jednego pracownika.
Ten film jest dla działu PR. Tam pracowali moi znajomi i po kilku latach wysiadają kregosłupy, nie zatrudniac ludzi tylko automatyzować a ci co pracują niech z tej automatyzacji zarabiają coraz wiecej.
Tak to można pracować :), niech pokażą zmianę na której jest np. 230 okien zrobione