Patrol
Siatkarki z Wodzisławia szukają do zespołu

Zapraszamy miłośniczki siatkówki z okolic Wodzisławia Śląskiego do naszej drużyny siatkarskiej.

Górnik Radlin nadal w grze o II ligę!

Podczas minionego weekendu w hali MOSiR w Radlinie odbył się drugi turniej finałowy o siatkarskie mistrzostwo Śląska III ligi.

Przed nami siatkarskie święto w Radlinie

W dniach 13-15 marca w hali MOSiR w Radlinie odbędzie się turniej finałowy o mistrzostwo Śląska trzeciej ligi. Wystąpią MKS Banimex Będzin, MKS-MOS Płomień Sosnowiec, KŚ AZS Politechnika Śl. Gliwice oraz gospodarze, SK Górnik Radlin.

SK Górnik Radlin: dwie porażki i zwycięstwo

W miniony weekend został rozegrany pierwszy turniej finałowy o mistrzostwo Śląska III ligi w siatkówce. Miejscem zawodów był Sosnowiec. W turnieju wzięli udział siatkarze Górnika Radlin.

Brązowy medal mistrzostw Śląska dla młodziczek Zorzy Wodzisław

Rozegrany w sobotę 1 marca ostatni z czterech turniejów finałowych mistrzostw Śląska w rozgrywkach siatkarskich młodziczek okazał się szczęśliwy dla drużyny gospodyń turnieju - Zorzy Wodzisław. Podopieczne Andrzeja Brzezinki wygrały oba mecz i sięgnęły po brązowy medal.

Górnik Radlin z kompletem punktów

Osiemnaście punktów w sześciu meczach drugiego etapu trzecioligowych rozgrywek zgromadzili siatkarze Górnika Radlin. Podopieczni trenera Marka Przybysza wygrali wszystkie spotkania i pewnie przeszli do kolejnej fazy zmagań o awans do drugiej ligi.

SK Górnik Radlin: piąte zwycięstwo w piątym meczu!

Siatkarze Górnika Radlin kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa w rozgrywkach drugiego etapu trzeciej ligi. Podopieczni trenera Marka Przybysza tym razem rozprawili się na wyjeździe z zespołem MKS Banimex II Będzin.

Michałkowice kolejną ofiarą Górnika

Cztery mecze, cztery zwycięstwa i tylko jeden stracony set. Tak wygląda imponujący bilans siatkarzy Górnika Radlin w drugiej rundzie trzecioligowych rozgrywek.

Górnik Radlin idzie jak Burza! Tym razem zwycięstwo w Katowicach

Bez straty seta podopieczni trenera Marka Przybysza wygrali wyjazdowy mecz trzeciej ligi z zespołem UKS PIK Katowice.

Górnik jedzie do Katowic

W swoim kolejnym meczu drugiego etapu trzecioligowych rozgrywek Górnik Radlin zmierzy się na wyjeździe z zespołem UKS PIK Katowice.

Górnik Radlin znów wygrywa

Siatkarze radlińskiego Górnika pokonali bez straty seta przed własną publicznością zespół z Będzina. Podopieczni trenera Marka Przybysza prowadzą w tabeli drugiego etapu trzecioligowych rozgrywek.

Górnik Radlin - MUKS Michałkowice: zobacz czwartego seta!

Zapraszamy do oglądania czwartego seta meczu 3 ligi siatkówki pomiędzy Górnikiem Radlin i MUKS Michałkowice. Partia zakończyła się wygraną Górnika, którzy tym samym zwyciężyli w całym spotkaniu 3:1.

Górnik Radlin - MUKS Michałkowice: zobacz trzeciego seta!

Zapraszamy do oglądania trzeciego seta meczu 3 ligi siatkówki pomiędzy Górnikiem Radlin i MUKS Michałkowice. Partia zakończyła się zwycięstwem gospodarzy, którzy tym samym objęli prowadzenie 2:1.

Górnik Radlin - MUKS Michałkowice: zobacz drugiego seta!

Zapraszamy do oglądania drugiego seta meczu 3 ligi siatkówki pomiędzy Górnikiem Radlin i MUKS Michałkowice. W tej odsłonie spotkania zwyciężyli goście z Michałkowic.

Górnik Radlin - MUKS Michałkowice: zobacz pierwszego seta!

Zapraszamy do oglądania pierwszego seta meczu 3 ligi siatkówki pomiędzy Górnikiem Radlin i MUKS Michałkowice. Premierową partię gospodarze wygrali 25:21.

Emocje w Radlinie, Górnik wygrał z Michałkowicami

W pierwszym meczu drugiego etapu rozgrywek trzeciej ligi siatkówki Górnik Radlin wygrał przed własną publicznością z MUKS Michałkowice 3:1. Podopieczni trenera Marka Przybysza musieli się jednak mocno wysilić, aby pokonać rywala. Każdy z czterech setów miał sporo emocjonujących momentów.